Harmonogram služieb pri varení polievok pre CPB Samaritán.

Zásady pri tejto službe sú:

1/ Vydávame cca 50-60 porcií (1 porcia je cca 450 ml miska = z rezervou – max 30 litrov polievky)
2/ Každý domáci kuchár varí zo svojich surovín (nakúpených za vlastné prostriedky – aby bola služba čo najadresnejšia),
podľa vopred danej ponuky, aby sa jedlá neopakovali za sebou.
3/ Varíme hustú výdatnú domácu štedrú polievku s mäsom
4/ Miesto varenia si kuchár vyberie podľa svojich možností.
Môže variť doma, alebo v centre Samaritán

Termíny varenia pre bezdomovcov

február  2018 – máj 2018

dátum deň polievka uvarí a donesie
5.2.2018 pondelok zemiaky na kyslo a fašírka D. Štepitová & B.Jágerská
6.2.2018 utorok paradajková  M.Imlej
7.2.2018 streda zemiaková s klobásou Dáša Badiarová
8.2.2018 štvrtok guláš Valika Butkovičová
9.2.2018 piatok ROSTO
12.2.2018 pondelok rizoto Šárkoziovci
13.2.2018 utorok hrachová polievka Darinka Mazáková
14.2.2018 streda zemiaky na kyslo Dáša Badiarová
15.2.2018 štvrtok šošovicový prívarok s klobásou Dáša Badiarová
16.2.2018 piatok ROSTO
19.2.2018 pondelok guľáš s haluškami
Janka Campová, Gabika Adamyk
20.2.2018 utorok šošovicová polievka Silvia a Laci Lexmanovci
21.2.2018 streda zemiaková s klobásou Dáša Badiarová
22.2.2018 štvrtok fazuľová s údeným mäsom  Gáborovci
23.2.2018 piatok ROSTO
26.2.2018 pondelok mäso s cestovinou Bargerovci a Šárkoziovci
27.2.2118 utorok cesnaková Milka Gállová
28.2.2018 streda paradajková Mišo Imlej
1.3.2018 štvrtok guláš Valika Butkovičová
2.3.2018 piatok ROSTO
5.3.2018 pondelok fazuľkový guláš D. Štepitová & B.Jágerská
6.3.2018 utorok hrachová polievka Silvia a Laci Lexmanovci
7.3.2018 streda zemiaky na kyslo Dáša Badiarová
8.3.2018 štvrtok Šošovicová polievka M23
9.3.2018 piatok ROSTO
12.3.2018 pondelok rizoto Šárkoziovci
13.3.2018 utorok hrachová polievka Darinka Mazáková
14.3.2018 streda zemiaková s klobásou Dáša Badiarová
15.3.2018 štvrtok kurací vývar Jolka Smutelovičová
16.3.2018 piatok ROSTO
19.3.2018 pondelok guľáš Agi & Dano Fedoriakovi
20.3.2018 utorok boršč Jolka Smutelovičová
21.3.2018 streda zemiaky na kyslo Dáša Badiarová
22.3.2018 štvrtok kapustová s klobásou Ivetka Kolcunová
23.3.2018 piatok ROSTO
26.3.2018 pondelok mäso s cestovinou Bargerovci a Šárkoziovci
27.3.2018 utorok paradajková Mišo Imlej
28.3.2018 streda prívarok z bielej fazule s klobásou Dáša Badiarová
29.3.2018 štvrtok hŕstková Milka Gállová
30.3.2018 piatok VEĽKÝ PIATOK  VOĽNO
2.4.2018 pondelok VEĽKONOČNÝ PONDELOK  VOĽNO
3.4.2018 utorok  rizoto s hubami a mäsom
Dušan Havrila
4.4.2018 streda fliačky s kapustou
Dáša Badiarová
5.4.2018 štvrtok kapustová polievka Aďka a Martin Gáborovci
6.4.2018 piatok ROSTO
9.4.2018 pondelok fazuľová polievka s klobásou D.Štepitová & B.Jágerská
10.4.2018 utorok hŕstková polievka Silvia a Laci Lexmanovci
11.4.2018 streda zemiaky na kyslo
Dáša Badiarová
12.4.2018 štvrtok bravčový guláš Valika Butkovičová
13.4.2018 piatok ROSTO
16.4.2018 pondelok maďarský guľáš Agi & Dano Fedoriakovi
17.4.2018 utorok hrachová polievka Darinka Mazáková
18.4.2018 streda šošovicová na kyslo
Dáša Badiarová
19.4.2018 štvrtok kotlíkový guláš Jolka Smutelovičová
20.4.2018 piatok ROSTO
23.4.2018 pondelok mäso s cestovinou Bargerovci a Šárkoziovci
24.4.2018 utorok paradajková kapusta s mäsom Milka Gállová
25.4.2018 streda fliačky s kapustou
Dáša Badiarová
26.4.2018 štvrtok guláš Ajka Sabolová, Jenčovci
27.4.2018 piatok ROSTO
30.4.2018 pondelok segedínsky guľáš Frištik a Plesko
1.5.2018 UTOROK 1.Máj – Štátny sviatok
 VOĽNO
2.5.2018 streda fazuľová s klobásou Dáša Badiarová
3.5.2018 štvrtok guláš Valika Butkovičová
4.5.2018 piatok ROSTO
7.5.2018 pondelok francúzke zemiaky, uhorka D.Štepitová & B. Jágerská
8.5.2018 UTOROK 8.Máj – Štátny sviatok
 VOĽNO
9.5.2018 streda zemiaková s klobásou Dáša Badiarová
10.5.2018 štvrtok hrachová polievka Aďka a Martin Gáborovci
11.5.2018 piatok ROSTO
14.5.2018 pondelok segedínsky guľáš Frištik a Plesko
15.5.2018 utorok zeleninová polievka Silvia a Laci Lexmanovci
16.5.2018 streda zemiaky na kyslo Dáša Badiarová
17.5.2018 štvrtok hŕstková Jolka Smutelovičová
18.5.2018 piatok ROSTO
21.5.2018 pondelok Guľáš Agi & Dano Fedoriakovi
22.5.2018 utorok paradajková Mišo Imlej
23.5.2018 streda fazuľová s klobásou Dáša Badiarová
24.5.2018 štvrtok zeleninová s haluškami Milka Gállová
25.5,2018 piatok ROSTO
28.5.2018 pondelok boršč Anka a Daniel Staroňovci
29.5.2018 utorok paradajková Mišo Imlej
30.5.2018 streda hrachová s klobásou Dáša Badiarová
31.5.2018 štvrtok grill-párty Samaritán
Ľubo Badiar a spol.