Vydávame jedlo 5 dní v týždni!

Sen sa stal skutočnosťou! Varíme od pondelka do piatku!

Pridali sa k nám ďalší ochotní darcovia. Komunita ľudí z Bratskej jednoty Baptistov varí každý pondelok a jeden nemenovaný brat (tiež z BJB) platí z vlastného vrecka varenie v piatok. Jedlo si necháme uvariť v niektorej z prevádzok spoločného stravovania a dovezieme odtiaľ polievku vo várniciach. Tak sme spoločnými silami naplnili celý týždeň. Sen o stredomestskej výdajni jedla ľuďom v núdzi, chudobným, tulákom a žobrákom sa stal skutočnosťou. Vďaka Bohu!

Tak teda rekapitulácia našej výdajne:

Pondelok: 13.00 obed:

Varia tímy kuchárov z BJB vo svojej zborovej kuchyni, jedlo privezú a pripravia a spolu ho vydáme ľuďom v čase od 13-14.00.

Utorok a štvrtok: 16-18.00 večera:

Varia tímy našich šéfkuchárok: Sylvia a Laci, Ajka+Danka s mamou, Darinka+tím, Valika, Jolka, Aďka, Mišo.
Varia buďto doma a jedlo privezú, alebo v našej mini-kuchynke. Jedlo vydávame dvom smenám stravníkov cca 2×25 ľuďom. Vydávajú sa aj nápoje čaj a káva po jedle. Súčasťou týchto dvoch výdajných dní (utorok a štvrtok) je aj výdaj šatstva a obuvi, zber šiat na pranie a poskytovanie hygieny.

Streda: 13.00 obed:

Varí Dáša, vydáva sa iba polievka bez nápojov.

Piatok: 13.00 obed:

Varíme vďaka darcovskému príspevku jedného dobrodinca z BJB. Jedlo si nechávame uvariť v profesionálnej kuchyni a dovážame ho vo várniciach. Výdaj je v čase 13-14.00.

Privítame akúkoľvek pomoc, ktorá pomôže rozvoju našej služby. Ďakujeme všetkým ochotným spolupracovníkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *