Harmonogram služieb pri varení polievok pre CPB Samaritán.

Zásady pri tejto službe sú:

1/ Vydávame cca 50 porcií. (1 porcia je cca 500 ml miska = z rezervou – max 25-30 litrov polievky)
2/ Každý domáci kuchár varí zo svojich surovín (nakúpených za vlastné prostriedky – aby bola služba čo najadresnejšia),
podľa vopred danej ponuky, aby sa jedlá neopakovali za sebou.
3/ Varíme hustú výdatnú – domácu – štedrú polievku s mäsom.
4/ Miesto varenia si kuchár vyberie podľa svojich možností.
Môže variť doma, alebo v centre Samaritán.

Termíny varenia pre bezdomovcov

nevember – december 2019

4.11.2019 pondelok šošovicová Mazákovci
 5.11.2019 utorok kuracie mäso s kapustou Šárköziovci
6.11.2019 streda fliačky s kapustou Dáša Badiarová
7.11.2019 štvrtok bravčový guláš Valika Butkovičová
11.11.2019 pondelok maďarský guláš Agi & Dano Fedoriakovi
12.11.2019 utorok šošovicová Aďka Gáborová
13.11.2019 streda fazuľová na kyslo Dáša Badiarová
14.11.2019 štvrtok kulajda s údeným Zdenka Nagyová
18.11.2019 pondelok boršč Anka & Daniel Staroňovci
19.11.2019 utorok gulášová Lexmanovci
20.11.2019 streda šošovicová Dáša Badiarová
21.11.2019 štvrtok lečo s klobásou Zdenka Nagyová
25.11.2019 pondelok guláš J. Čampová a J. Telepčáková
26.11.2019 utorok boršč Jolka Smutelovičová
27.11.2019 streda rizoto Dáša Badiarová
28.11.2019 štvrtok fazuľová Jenčovci + A.Sabolová
2.12.2019 pondelok stehná s kapustou Šárköziovci
3.12.2019 utorok hrachová Mazákovci
4.12.2019 streda paradajková kapusta Dáša Badiarová
5.12.2019 štvrtok zemiaky na kyslo s mäsom Zdenka Nagyová
9.12.2019 pondelok  segedínsky guláš  Frištik + Plesko 
10.12.2019 utorok hrachová Aďka Gáborová
11.12.2019 streda fazuľová na kyslo Dáša Badiarová
12.12.2019 štvrtok bravčový guláš Valika Butkovičová
16.12.2019 pondelok guláš Fedoriakovci 
17.12.2019 utorok fazuľová Jenčovci + A.Sabolová
18.12.2019 streda rizoto Dáša Badiarová
19.12.2019 štvrtok vianočná kapustnica Dušan Havrila
23.12. – 6.1.2020  VOĽNO  Vianoce + Nový rok  
 7.1.2020  utorok  bravčové v keli  Jolka Smutelovičová
 8.1.2020  streda  šošovicový prívarok  Dáša Badiarová
 9.1.2020  štvrtok  bravčový guláš  Valika Butkovičová
 13.1.2020  pondelok  stehná s kapustou  Šárköziovci
 14.1.2020  utorok  kapustnica  Aďka Gáborová
 15.1.2020  streda  zemiaky na kyslo  Dáša Badiarová
 16.1.2020  štvrtok  fazuľová  Zdenka Nagyová
 20.1.2020  pondelok  boršč  Anka & Daniel Staroňovci
 21.1.2020  utorok  hrachová  Mazákovci
 22.20.2020  streda  fliačky s kapustou  Dáša Badiarová
 23.1.2020  štvrtok  zemiaková s údeným  Janko Horňák + Natek
 27.1.2020  pondelok  segedínsky guláš  Frištik + Plesko
 28.1.2020  utorok  halušky s kapustou  Ľubo Badiar
 29.1.2020  streda  zemiaková s klobásou  Dáša Badiarová
 30.1.2020  štvrtok  šošovica s párkom  Zdenka Nagyová